Частная медицинская клиника Медикум в Днепре
 • 0-800-212-103
 • Замовити дзвінок

  Спасибі, ми Вам зателефонуємо найближчим часом

Клініки Медікум у м. Дніпро:
 • вул. Ламана, 4
  • Пн-Пт: 08.00 — 20.00

  • Сб: 09.00 — 18.00

  • Нд: 09.00 — 18.00

 • 0-800-212-103
 • пр. Д. Яворницького, 59, площа Героів Майдана
  • Пн-Пт: 08.00 — 20.00

  • Сб: 09.00 — 18.00

  • Нд: 09.00 — 18.00

 • 0-800-212-103

Медичний та діагностичний центри Медікум Дніпро

Медікум в Дніпрі - це сучасні ДІАГНОСТИЧНИЙ та МЕДИЧНИЙ центри, об'єднані спільною ідеєю надати пацієнтові доступні європейські стандарти медицини. Клініки нашої мережі оснащені сучасним обладнанням, що дозволяє застосовувати інноваційні методи обстеження, діагностики захворювань та лікування. Медікум в Дніпрі оснащений єдиним в місті Магнітно-резонансним томографом 3.0 Tesla, високотехнологічною медичною лазерною системою компанії Fotona - світового лідера лазерних технологій.

Лазерні технології FOTONA

У нашій клініці використовується високотехнологічна медична лазерна система Fotona і ряд її запатентованих технологій в естетичній медицині, хірургії, гінекології

Відгуки

Мария
01.12.2021

С Анастасией мы работаем вместе еще с далекого 2016 года. Первое что могу сказать - это мастер своего дела, не просто диетолог, а человек-психолог, который без манипуляций и настоятельства привил любовь совершенно к другому образу жизни. Мы потеряли 40 кг веса, но это всего лишь цифра, а самая главная радость это внутреннее состояния организма, настроение!!! Действительно жизнь разделилсь на до и посел, это не диета, это самый настоящий новый образ жизни!! Всем кто еще не решился, обращайтесь к Анастасии, она поможет, подскажет, уберет похое настроение, подарит мотивацию, вы сами станете для себя большим мотиватором и к прежнему образу жизни не вернетесь никогда! Это точно. Огромная благодарность Анастасии за ее труд, веру и мотивацию!!

віділення:
Ирина
28.11.2021

Всё очень понравилось, хорошие советы и рекомендации. В дальнейшем буду только к ней ходить. Всем советую.

віділення:
Виктория
16.11.2021

Здравствуйте! Искала в интернете больницу для ,, лазерной безоперационная пластики ,, и методом тыка что бы было поближе к дому выбрала ,, Медикам,,. Конечно прочитав все комментарии и статьи на этом сайте, я решила попробовать. Позвонила что бы записаться, и меня записали к Елене Олеговна. Скажу вам честно, доктор от Бога. Насколько внимательна, аккуратна, объяснит все расскажет, посоветует. Да и просто поговорит и потлердит. Я если честно в наше время очень редко встречала таких врачей. Елена Олеговна, я очень благодарна вам за ваш работу и старание. Пусть бог хранит и оберегает Вас. К такому доктору хочется приходить , и не бояться ниочем. Советую всем.

віділення:
Yulia
15.11.2021

Потрапивши на прийом, я одразу зрозуміла - це саме воно, те, що мені потрібно! Тому й вирішила поділитися враженнями. А вони у мене винятково позитивні - від усього разом, окремо виділити чогось навіть не можу. На разі ми з лікаркою плануємо позбавитись деяких недоліків шкіри, підлікуватись, а потім уже перейдемо до різноманітних б’юті-процедур. Всім, хто піклується про своє здоров’я та не байдужий до свого вигляду, раджу не зволікати і мерщій звертатися до Лесі Олександрівни Андріуца.

віділення:
запис на прийом

Запишіться на прийом

Куди бажаєте записатися?